Mega-Lens Estetyka

22 114 01 11

22 114 01 11

Powiększanie ust

Stosując naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy, nadajemy ustom nie tylko objętość, ale także kształt oraz właściwe nawilżenie.

Powiększanie ust

Stosując naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy, nadajemy ustom nie tylko objętość, ale także kształt oraz właściwe nawilżenie.

Czym jest kwas hialuronowy?

 

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka. w postaci soli sodowej (hialuronianu sodu). Największa jego koncentracja występuje w skórze, w ciele szklistym oka i w mazi stawowej. Jego podstawowa funkcja to wiązanie wody. Chociaż organizm produkuje go cały czas i na bieżąco uzupełnia braki wynikające z codziennego rozpadu, w pewnym wieku produkcja kwasu hialuronowego znacznie spada i systematycznie zmniejsza się jego zawartość w organizmie wraz z kolejnymi upływającymi latami. To z kolei prowadzi do degeneracji tkanek, w których kwas się znajduje, co daje się dostrzec również w wyglądzie zewnętrznym i skórze, która traci swój młodzieńczy wygląd. Z tego powodu coraz częściej kwas hialuronowy dostarczany jest do organizmu z zewnątrz.

Dlatego też marka Retylane wyszła naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i stworzyła wachlarz produktów kwasu hialuronowego o wielokierunkowym działaniu. Produkty są stworzone na bazie dwóch komplementarnych technologii  NASHA i OBT.

 

Do ust stosujemy technologię OBT:

RESTYLANE REFYNE

Preparat przede wszystkim wypełniający. Można nim pracować na skroniach, czole, dodawać objętości ustom, korygować fałdy nosowo-wargowe oraz poprawiać okolice ust.
Stężenie HA 20mg/ml, zawiera lidokainę.

RESTYLANE KYSSE

Stworzony do pracy na ustach i ich konturze. Dodaje objętości i soczystości. Wspaniale można nim korygować asymetrie. Trwały choć bardzo elastyczny i dopasowujący się do mimiki.
Stężenie HA 20mg/ml, zawiera lidokainę