Mega-Lens Estetyka

22 114 01 11

22 114 01 11

NUCLEOFILL

Gwarantuje lifting na poziomie komórkowym, głęboką odbudowę wiotkiej i słabo nawilżonej skóry.

NUCLEOFILL

Gwarantuje lifting na poziomie komórkowym, głęboką odbudowę wiotkiej i słabo nawilżonej skóry.

NUCLEOFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów. Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, występujące we wszystkich organizmach. Są one biokompatybilne z organizmem ludzkim. Polinukleotydy mają zdolność przestrzennego przyłączania dużej ilości cząsteczek wody, zwiększając nawilżenie tkankowe, wpływają także na wzrost liczby i aktywność fibroblastów.

Nucleofill działa na 3 poziomach:

  • lifting – stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie;
  • działanie antyoksydacyjne oraz eliminowanie wolnych rodników, które powstają na skutek wielu różnych czynników takich jak silny, długotrwały stres, palenie papierosów, oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, duży wysiłek fizyczny, intensywne opalanie się, nieodpowiednia dieta;
  • nawilżenie – wiązanie przez polinukleotydy wody i zapewnienie długotrwałego nawodnienia macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona, jędrna i elastyczna.

WSKAZANIA:

  • rewitalizacja skóry i poprawa jej elastyczności
  • redukcja wiotkości skóry – lifting
  • terapia fotostarzenia i fotouszkodzeń
  • regeneracja skóry
  • poprawa nawilżenia skóry
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa

PRZEBIEG ZABIEGU:
Zabieg przeprowadzany jest przez lekarza przy użyciu kaniuli lub igły. Produkt podaje się w specjalnie wyznaczonych tzw. punktach bioestetycznych na twarzy w jej środkową i dolną część. Punkty te są bezpieczne, ze względu na małe prawdopodobieństwo występowania tu naczyń krwionośnych i nerwów.
Procedura nie jest bolesna, Podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie mrowienie i rozpieranie. Znieczulenie nie jest konieczne, jednak można zastosować u osób szczególnie wrażliwych. Przez 2-3 dni w obszarze zabiegowym może wystąpić zaczerwienienie, swędzenie, delikatny obrzęk i tkliwość. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o działaniu uczulającym.