Mega-Lens Estetyka

22 114 01 11

22 114 01 11

O nas

Chirurgia i medycyna estetyczna stanowią część oferty istniejącego od roku 2003 Ośrodka Mikrochirurgii Oka MegaLens.

W MegaLens zabiegi chirurgii i medycyny estetycznej wykonują doświadczeni w tej dziedzinie lekarze, także specjaliści okulistyki – jak nikt inny znających anatomię i procesy starzenia. Dzięki temu nasi pacjenci mają gwarancję najwyższego bezpieczeństwa zabiegów blefaroplastyki powiek, redukcji zmarszczek, uniesienia opadających tkanek czy powstałych z upływem lat ubytków objętości. 

 

Wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenie. Stawiamy też na profilaktykę proponując zabiegi o działaniu regenerującym i biostymulującym, które odmładzają skórę od środka.

b3-2

Współzałożyciel kliniki, Dr Marek Czubak – specjalista mikrochirurgii oka – prowadzi zabiegi w zakresie wymiany tęczówki oraz jej rekonstrukcji po urazach oraz ubytkach. Chirurgia estetyczna MegaLens obejmuje też pacjentów cierpiących na anirydię, czyli wrodzony brak tęczówek.

 

Dr Magdalena Korwin jest certyfikowanym wykładowcą European Board of Ophthalmology, specjalizuje się w blefaroplastyce i zaawansowanych technik chirurgicznych w zakresie okuloplastyki, zajmuje się także chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną powiek oraz chirurgią oczodołów.

 

Wysoko wyspecjalizowany w leczeniu chirurgicznym Ośrodek Mikrochirurgii Oka działa wraz ze Specjalistyczną Lecznicą Okulistyczną MegaLens powstałą w roku 1995. Został wydzielony w ramach jej struktury w roku 2003. W ramach Ośrodka świadczymy kompleksowe usługi z zakresu leczenia chirurgicznego i diagnostyki okulistycznej.

 

W leczeniu pacjentów postępujemy zgodnie z najwyższymi standardami prestiżowych, światowych organizacji okulistycznych – American Academy Of Ophthalmology (AAO) oraz European Society Of Cataract & Refractive Surgeons (ESCRS).