Mega-Lens Estetyka

22 114 01 11

22 114 01 11

O nas

Chirurgia i medycyna estetyczna stanowią część oferty istniejącego od roku 2003 Ośrodka Mikrochirurgii Oka MegaLens.

W MegaLens zabiegi chirurgii i medycyny estetycznej wykonują doświadczeni w tej dziedzinie lekarze, także specjaliści okulistyki – jak nikt inny znających anatomię i procesy starzenia. Dzięki temu nasi pacjenci mają gwarancję najwyższego bezpieczeństwa zabiegów blefaroplastyki powiek, redukcji zmarszczek, uniesienia opadających tkanek czy powstałych z upływem lat ubytków objętości. 

 

Wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenie. Stawiamy też na profilaktykę proponując zabiegi o działaniu regenerującym i biostymulującym, które odmładzają skórę od środka.

b3-2

Współzałożyciel kliniki, Dr Marek Czubak – specjalista mikrochirurgii oka – prowadzi zabiegi w zakresie wymiany tęczówki oraz jej rekonstrukcji po urazach oraz ubytkach. Chirurgia estetyczna MEGA-LENS obejmuje też pacjentów cierpiących na anirydię, czyli wrodzony brak tęczówek.

 

Dr Magdalena Korwin jest certyfikowanym wykładowcą European Board of Ophthalmology, specjalizuje się w blefaroplastyce i zaawansowanych technik chirurgicznych w zakresie okuloplastyki, zajmuje się także chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną powiek oraz chirurgią oczodołów.

 

Wysoko wyspecjalizowany w leczeniu chirurgicznym Ośrodek Mikrochirurgii Oka działa wraz ze Specjalistyczną Lecznicą Okulistyczną MegaLens powstałą w roku 1995. Został wydzielony w ramach jej struktury w roku 2003. W ramach Ośrodka świadczymy kompleksowe usługi z zakresu leczenia chirurgicznego i diagnostyki okulistycznej.

 

W leczeniu pacjentów postępujemy zgodnie z najwyższymi standardami prestiżowych, światowych organizacji okulistycznych – American Academy Of Ophthalmology (AAO) oraz European Society Of Cataract & Refractive Surgeons (ESCRS).