Mega-Lens Estetyka

22 114 01 11

22 114 01 11

Kwas hialuronowy

Linia wypełniaczy z kwasem hialuronowym Restylane® zapewnia naturalny wygląd, przywraca skórze objętość i sprawia, że rysy twarzy stają się delikatne.

Kwas hialuronowy

Linia wypełniaczy z kwasem hialuronowym Restylane® zapewnia naturalny wygląd, przywraca skórze objętość i sprawia, że rysy twarzy stają się delikatne.

Czym jest kwas hialuronowy?

 

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka w postaci soli sodowej (hialuronianu sodu). Największa jego koncentracja występuje w skórze, w ciele szklistym oka i w mazi stawowej. Jego podstawowa funkcja to wiązanie wody. Chociaż organizm produkuje go cały czas i na bieżąco uzupełnia braki wynikające z codziennego rozpadu, w pewnym wieku produkcja kwasu hialuronowego znacznie spada i systematycznie zmniejsza się jego zawartość w organizmie wraz z kolejnymi upływającymi latami. To z kolei prowadzi do degeneracji tkanek, w których kwas się znajduje, co daje się dostrzec również w wyglądzie zewnętrznym i skórze, która traci swój młodzieńczy wygląd. Z tego powodu coraz częściej kwas hialuronowy dostarczany jest do organizmu z zewnątrz. Marka Retylane wyszła naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i stworzyła wachlarz produktów kwasu hialuronowego o wielokierunkowym działaniu. Produkty są stworzone na bazie dwóch komplementarnych technologii  NASHA i OBT.

Technologia NASHA

To sztywniejsze żele o minimalnym poziomie modyfikacji – zachowują się w skórze niemal jak implant i zapewniają dużą siłę unoszenia (Restylane Lyft, Restylane Classic).

Warto wybrać produkty NASHA, jeśli celem jest:

  • Zapewnienie efektu liftingu i precyzyjnej korekty
  • Pewność, że preparat pozostanie w miejscu podania (nie będzie migrował)
  • Powiększenie/uniesienie policzków
  • Wypełnienie zmarszczek i bruzd
  • Rewitalizacja i poprawa jakości skóry poprzez stymulację produkcji elastyny i kolagenu typu I, bez dodania objętości i zmiany rysów twarzy (Restylane Skinbooster Vital, Restylane Skinbooster Vital Light)

RESTYLANE LYFT

Ma przede wszystkim działanie liftingujące. Idealny do definiowania konturu policzków, korekty nosa, żuchwy i brody.
Stężenie HA 20mg/ml, w wersji z lidokainą lub bez.

RESTYLANE CLASSIC

Ma przede wszystkim wypełniać, uzupełniać, dodawać objętości. Idealny do pracy nad bruzdami nosowo-wargowymi, liniami marionetek, okolicami oka oraz ustami.

Stężenie HA 20mg/ml,w  wersji z lidokainą lub bez.

RESTYLANE SKINBOOSTERS VITAL LIGHT

Dedykowany poprawie jakości skóry i rewitalizacji. Nie nadaje objętości i nie zmienia rysów twarzy. Nie jest wypełniaczem. Jego celem jest m.in. stymulacja produkcji kolagenu typu I i elastyny. Produkt rekomendowany do zabiegu dla młodszej skóry, która nie wymaga intensywnej rewitalizacji, a jedynie odświeżenia, ujednolicenia kolorytu i nawilżenia.
Stężenie HA 12mg/ml, zawiera lidokainę.

RESTYLANE SKINBOOSTERS VITAL

Produkt dedykowany poprawie jakości skóry i rewitalizacji. Nie nadaje objętości i nie zmienia rysów twarzy. Jego celem jest głęboka rewitalizacja, odnowa, odświeżenie i zagęszczenie skóry. Produkt opracowany dla skóry dojrzałej z wyraźnymi oznakami fotostarzenia, ale także z głębszymi bliznami (na przykład po trądziku) czy ubytkami.
Stężenie HA 20mg/ml, w wersji z lidokainą lub bez.

 TECHNOLOGIA OBT

To miękkie, elastyczne żele o różnym stopniu usieciowania i wielkości cząsteczki ( Restylane Defyne, Restylane Volyme, Restylane Refyne, Restylane Kysse).

Warto sięgnąć po żele z technologią OBT, jeśli celem jest:

  • wymodelowanie rysów twarzy;
  • praca z plastycznymi produktami, które zachowują naturalną mimikę w obszarach dynamicznych – usta, bruzdy nosowo-wargowe i linie marionetek;
  • osiągnięcie pełnej integracji tkanek.

RESTYLANE DEFYNE

Ma przede wszystkim działanie liftingujące. Idealny do poprawy policzków (objętość, kontur), linii marionetek, kształtu nosa oraz brody.
Stężenie HA 20mg/ml, zawiera lidokainę.

RESTYLANE VOLYME

Preparat poprawiający objętość, modelujący. Idealny do pracy nad okolicami skroni, policzkami, liniami marionetek oraz na brodzie.
Stężenie HA 20mg/ml, zawiera lidokainę.

RESTYLANE REFYNE

Preparat przede wszystkim wypełniający. Można nim pracować na skroniach, czole, dodawać objętości ustom, korygować fałdy nosowo-wargowe oraz poprawiać okolice ust.
Stężenie HA 20mg/ml, zawiera lidokainę.

RESTYLANE KYSSE

Stworzony do pracy na ustach i ich konturze,  można nim korygować asymetrie. Dodaje objętości i soczystości. Trwały choć bardzo elastyczny i dopasowujący się do mimiki. Stężenie HA 20mg/ml, zawiera lidokainę.